Rolo perde

Shitet nga: lulzim Sot 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME MATERJALE NGA TAIWANI,MALEJZIA DHE HOLANDA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE LLOJEVE DHE NGJYRAVE TE MATERJALEVE.QMIMI I ROLETAVE ESHTE NGA 13 EURO METRA KATRORE E LARTE.
KETO PERDE JANE TE PERSHTATSHME PER RESTORANA, KAFITERI, BASTORE, ZYRE DHE SIDOMOS PER ENTERIER TE MBRENDSHEM TE SHTEPIVE,ORDINANCA. TE GJITHA VENDET ZYRTARE SI SALLA,SALLA TE DARSMAVE ETJ.ETJ
.
MOS HUPNI KOHE DHE PARA VERTETONI PSE NE JEMI ME TE LIRE.
KEMI EDHE PERDE TRAK vetem 7 euro metren katror DHE PERDE ZEBER ME QMIME SHUM TE VOLITSHM 23 euro metra katror.njekohsisht ju ofrojm dyer harmonik dhe roleta te jashtme klasike nga plastika dhe alumini dhe Veneciane.
KLIENT JU MUNDE TE THIRNI GJDO DITE PREJ ORES 07 TE MENGJEZIT GJER ME 22 TE MBRAMJES 7 SHTAT DITE NE JAVE.
TEL. 044 148 991 DHE 049 148 991.waiber +37744148991
DIASPOR FURNIZOHUNI TEK NE ME PERDE ROLLO SE NE KOSOVE JANE ME LIRE SE NE SHTETET KU PUNONI DHE JETONI JU.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim