Shitet tepihu

Shitet nga: Fatmir 24 Nën 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Dimensionet: 3.5m x 2.5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim