Tepih

Shitet nga: Gjyle 28 Gsh 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihun, hali me dimenzione 2.50 m x 3.50 m. Eshte kualitet dhe i ruajtur mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim