Tepih shume kualitativ

Shitet nga: xyy 21 Dhj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepih shume kualitativ, me dimensione 2.30mx1.60m. Tepihu eshte shume pak I perdorur pothuajse I ri.

Per me shume shih foto!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim