Tepih

Shitet nga: leonora 13 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes tepih ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim