Tepihe

Shitet nga: Osman 26 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihin shume pak i perdorur dim.1.60-2.30 mund te lajm edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim