Urgjent Tepiha Perde te Perdorura

Shitet nga: Enis 27 Krr 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten Tepihat, Stazat dhe Perdet e baneses 3 dhomeshe.

Te gjitha perdet dhe tepihet, stazat jane te mirembajtura jashtezakonisht mire dhe shiten me cmime super te volitshme.

Te interesuarit mund te me kontaktojne ne numrin e telefonit 044 879 423 nga ora 09.00-22.00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim