shes 4 tepiha

Shitet nga: art 29 Krr 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes 4 tepiha ne gjendje te mir vetem njeri esht pak i grisur
tepihi 1 2.5m x 3.5m 60€
tepihi 2 2m x 3m ky esht ai i grisuri 40€
tepihi 3 2.5m x 3.5m 60€
tepihi 4 2.5m x 3.5m 65€
mund ti shes edhe ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim