shes tepih

Shitet nga: naser 21 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepih me qmim shum te volitshem dhe shum pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim