Komode dollap rafte tavolin per libra Lesna

Shitet nga: Komde-dollap Dje 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes komoden apo dollapin ne gjendje te mire! 35cm-80cm qmimi 40! I blere ne Lesna ! E pershtatshme per libra per student! Dhe Tavolin per kompjuter PC 55€!Per me shume na shkruani ne viber!Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim