RAFTA NE SHITJE

Shitet nga: Veton 06 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten rafta per dyqan
Raftat jane shume pak te perdorur dhe jane sic shihen ne fotografi
Jane gjithsej pes rafta te drejt dhe nje raft kendi.
Gjithashtu, shitet edhe vitrina e aluminit me xham.
Cmimi i raftave te drejte eshte 70 euro
Cmimi i raftit kende eshte 90 euro
Cmimi i vitrines se aluminit me xhame eshte 180 euroAudi.VW.Mercedes.Golf.Ford.Opel.BMW.Renault.Peugeot.206.250.350.Passat.Lokal.Banese.Shtepia.Celular.bbb.qqq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim