Vitrina me drita

Shitet nga: Afrim 12 Gsh 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
vitrina 500 euro copa , jan me drita dhe njani eshte me rrota tjetri mshtetet ne mur me pasqyre, ma shum thirr 044175525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim