Lavamani

Shitet nga: Armendi 08 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet Lavamani, i ri, i vendosur ne banese te re, nuk eshte perdor kurr! Une po du me shit pershkak pasqyres, e cila nuk po pershtatet me kete lavaman!
Lavamani shitet komplet, me at pjesen poshte dhe me sifona! Baterija (apo qeshmja) nuk vjen!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim