BEJM RIPARIMIN E TE GJITHAVE LLOJEVE TE MOBILJEVE

Shitet nga: Bejm Riparim mobiljesh 06 Dhj 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
KONTAKTIKI VIBER +37744735556 FOTOGARFIT ME POSHT JAN TE RIPARUAR NGA NE FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM

RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE DUKE FILLUAR NGA


KAUQ ,GARNITURA KOMPLET , GARNITURA SIMPOS ,SEPAREJA
TABURE MODERNE DHE KLASIKA ME PULLA DHE FALLTA TE GJITHA
TRE ULES,DY ULES,FOTELE
DHOMA TE FJETJES
KARRIKA TE TRYEZEZ
KARRIKA RESTORANI ,LOKALI
KARRIKA KOMPJUTERI
ULSE MOTORRI,SKUTERI....
PO ASHTU BEJM NDRRIMIN E GERSHANEVE TE KAUQAVE
ME TE GJITHA LLOJET E MATREIALIT SHTOF SKAJ LEKURE etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim