Dyer te drurit tel:044729271 ose n Viber

Shitet nga: Qlirim Dje 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm Prodhimin e Dyerve dhe Dritarve te Drurit Per Gjith KOSOVEN Punojm edhe me porosi viber +37744729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim