GILINDERA/PARMAK

Shitet nga: lulzim 18 Krr 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
PUNOJM PARMAK/GILINDERA SIPAS POROSIS.KEMI
EKIP PROFESIONAL DHE MUNDEMI ME I REALIZU
SHPEJT DHE NE MENYR KUALITATIVE.PUNOJM ME GYPA PROFILIT DHE PARMAK ME HEKUR TE FARKUEM.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim