Gilindera

Shitet nga: blerimi 17 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shiten urgjent gilinderat komplet per teras dhe per 8 shkall,demenzionet,gilinderi i terases eshte 2.20 meter,kurse e shkalleve 2.00 meter,gilinderat e shkalleve jan per te dy ansoret e shkalleve dhe jan shum te mir dhe te fort te hekurit,dhe kan dizajn te bukur,( arsyja e shitjes veq po me rrin ne oborr,.)QMIMI ESHTE 120 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim