MBROJTJE METALIKE

Shitet nga: lulzim 16 Gsh 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
PUNOJM MBROJTJE METALIKE NGA PROFILET E HEKURIT SIPAS VENDIT.KEMI PERVOJ SHUMVJEQARE DHE KEMI PUNUAR MBROJTJET PER SHUM BANKA.NDRMARJE.SHTEPIA,SHTEPIA PUSHIMI-KEMI EKIP E CILA PUNEN MUNDE TA REALIZOI NE KOHE TE SHKURT DHE ME SUKES.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN PERVOJEN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim