MOLER.. 0.50m² COLORING

Shitet nga: tahir 23 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma ofrojm kataloge ngjyrash, te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike gjindem ne prishtine mob, 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim