MOLER colors..............mob.: 044 29 69 33

Shitet nga: tahir Sot 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional, bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme,
puna jon asht shum vjeqare kemi cilsi, korrektsi she shpejtsi, kemi ngjyra te kualitetit shum te preferuara per dhoma, ngjyrat colors bëhen ne menyr kompjuterike
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë.
. mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim