MOLER PROFESINALIST ... NGJYROSJE, RINOVIME ETJ

Shitet nga: tahir 26 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme
ofrojmë kataloge ngjyrash
Puna bahet mir dhe pastert
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim