Mobileria ARRA

Shitet nga: Mobileria ARRA Dje 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mobileria ARRA Gjendemi në dalje të prishtinës Bërnicë.Punojm të gjitha gjërat nga druri i pastërt,si p.sh Dyer,Dritare,Dhoma gjumi për fëmij dhe të rritur,tavolina buke,tavolina salloni,tavolina të vogla për fëmijë,shkallë nga më të ndryshme karrige për restoranta ,kotec për pula,koliba për qen,pushimore e shum e shum gjëra të ndryshme të gjitha gjërat jan me kualitet të lartë Mobileria ARRA me qmime shum të volitshme ...po ashtu punojm edhe kuzhina të ndryshme.

përkundrazi fotove që i kemi punojm dhe shum e shum modele të tjera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim