Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

Shitet nga: moler 11 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre , hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuarat per dhoma .
te gjitha ngjyrat colors behen ne menyr kompjutorike
puna bëhet ne menyr profesionale
ofrojm kataloge ngjyrash,
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim