Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

Shitet nga: moleraj 05 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma te ghitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash gjindem ne prishtinë.. mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim