Moler profesionalistRinovime

Shitet nga: 11 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
Kemi ekipin profesional
Puna bahet ne menyr profesionale mir dhe pastert ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
044 976 404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim