Orendi Shtëpiake ARRA

Shitet nga: Mobileria ARRA 20 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Orendi shtepiake ARRA Gjendemi në dalje të prishtinës Bërnicë.Punojm të gjitha gjërat nga druri i pastërt,si p.sh Dyer,Dritare,Dhoma gjumi për fëmij dhe të rritur,tavolina buke,tavolina salloni,tavolina per kafene,kuzhina etj...

përkundrazi fotove që i kemi punojm dhe shum e shum modele të tjera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim