3 shankerica

Shitet nga: naimi 30 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 3 shankerica shum pak t perdorura qmimi 45 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim