80 Karrika

Shitet nga: Fevzi 14 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 80 karrika te metalta me ngjyre te gjelbert jane shume te pershatshme per ulje dhe per transport ngase ato palohen shume mire, cmimi per cope eshte 5.50 euro.


Numri kontaktues : 044897931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim