Inventar, tavolina dhe karrika per lokal hotelier

Shitet nga: Fatmiri 09 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR   2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim inventar gjegjesisht tavolina dhe karrike te pershtatshme per lokal hotelierik. Tavolina te brendshme jane gjithsejt nente me 16 karrike dhe te kombinuara me separe per 9 persona. Gjithashtu kemi shankerica (karrika te larta) nga druri te blera ne Jysk. Cmimi i volitshem ndersa te interesuarit te kontaktojne ne numrat 044 165 764.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim