KARRIKE,SHANKERICA,SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Karrika 25 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm karrika,tavolina,separe,shankerica per terase me staf profesional 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim