Karrika dhe tavolina

Shitet nga: nnkk 10 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 9 tavolina me gjithesej 36 karrika urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim