Karrika te ndyshme

Shitet nga: Naser Dje 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim shum lloje te karrikave me qmime te arsyeshme me shumic dhe pakic
dhe te pershtatshme per qdo lloj biznesi
Po ashtu shesim edhe zmadhues per ahengje te ndryshme familjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim