Karrika

Shitet nga: Meti Sot 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrikat me shumic dhe pakic karriket jan te reja dhe te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim