Kthes me dy karriga dhe tavolin

Shitet nga: Brahim 26 Shk 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin,kthes ulse+dy karriga te perdorura pak prodhim gjerman nga druri arres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim