Mobilje me ngjyra te ndryshme

Shitet nga: naseri 02 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina dhe karrika me ngjyra te ndryshme shume kualitative.155 euro kompleti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim