Qipa pokeri

Shitet nga: nnkk 17 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes qipat e pokerit qeramik ne kofer original
Dhe qipa per ne shpi per merakli suvenir
70 euro ni pal qipa dyjat 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim