SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita 28 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm separe te ndryshme 045 264 294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim