Tavolin+6 ulse Porosit Online Ter Kosven 199 euro

Shitet nga: Mobileri-Te Lindi- 22 Maj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punim me dijapan jan tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni mundesin te telefononi Ne Viber +37745-511-355 dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit ,apo Banesat,Tuaja...! Kujdes: Per ju qe jetoni jasht ks Keni mundesin te zgjedhni Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten Ne i dergojm mjafton adresa e sakt ...
045511355 Mobileria Te Lindi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim