Tavolin pune per arkitekta ,dizajnera

Shitet nga: Geni 24 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e punes e pershtatshme per Arkitekta,dizajnera etj. Tavolina eshte e perdorur per koh te shkurt dhe shum e ruajtur.
Mund te ndryshoni pozicionin e tavolines po ashtu edhe lartesin. Tavolina posedon edhe vizoren ne shina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim