Tavolina

Shitet nga: Fatmir 06 Sht 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
2 tavolina 80 here 70 plus ka edhe xhamate me ngjyr kafe bojn per lokal dhe trapezari
Tel 044189856
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim