Tavolina dhe tavolin Per kompjuter me karik

Shitet nga: Fatmir 26 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
3 tavolina 80 here 70 plus ka edhe xhamate me ngjyr kafe dhe tavolin per kompjuter me karik me rrota etj
Tel 044189856
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim