Tavolina

Shitet nga: 13 Pri 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina me 6 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim