Tavolina dhe karrike

Shitet nga: naser 18 Dhj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina dhe karrike me qmim shume to volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim