Tavolina me 6 karrige 320€ me porosi

Shitet nga: Tavolina 28 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina me 6 karrige te drurit me porosi ngjyra e tavolines dhe e karrigave eshte e bardh kurse materiali i ulses eshte shtof ose skaj ngjyrat e skajit jon e zez dhe ngjyr hiri kurse ngjyra e shtofit e kuqe si ajo ne foto ka edhe ngjya tjera tavolina dhe karriget jane kualitet i mir jane te qendrueshme dimenzionet e tavolines jane 1.35 x 0.90
Çmimi 320€ komplet tavolina me 6 karrige

044655868
049655868
Viber+37744655868

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim