Tavolina per zyre

Shitet nga: Selatin 17 Gsh 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline per zyre,dhe dollapa me kater fijoka.
Dimenzionet e tavolinave:
120cm x 80cm
140cm x 80cm
160cm x 80cm
220cm x 100cm
tel:044 136 506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim