Tavolinen me 6 karrika per kuzhine

Shitet nga: Rexhep plakolli 16 Jan 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrika te trepazaris jan shum pak te perdoruna qmimi me marveshje ose edhe ndaras tavolina ka keto dimenzione 90x90 po rritet per 80 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim