Tryeze me 4 karrige

Shitet nga: ... 08 Maj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tryeza me 4 karrige. Ka ngapak gervishje dhe ka nevoje per pak riparim. Komplet tryeza me 4 karriga per 100 euro. Cmimi i diskutueshem.
044220290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim