shes tavolin dite

Shitet nga: beka 27 Tet 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin dite 85x85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim