shes tavolin dite

Shitet nga: naser 21 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin dite me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim