shes tavolin dite

Shitet nga: beka 28 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin dite 80x80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim